Knitr
../knihovna-přízí
Super Bulky

↗ více info na Hobbii

vzorek

8 ok × 11 řad / 10 cm na 12 mm

parametry

délka / klubko
100 m
hmotnost / klubko
200 g
jehlice
12 mm

alternativy (9)

Seřazeno podle vzorku (gauge), pak podle tloušťky příze, a podle charakteru materiálu.

INGENIOUS BIG

KatiaSuper Bulky40% akryl, 30% mohér, 30% polyamid

použitelné
vzorek
8 ok (~)
jehlice
12 mm
klubko
60 m / 100 g

Tenčí na gram.

Crazy Sexy Wool

Wool&GangSuper Bulky100% vlna

použitelné
vzorek
8 ok (~)
jehlice
jehlice neuvedena
klubko
80 m / 200 g

Hustší na gram. Pružná vlna místo syntetického materiálu: počítejte s pružnější tkaninou.

Crazy Sexy Wool Funfetti

Wool&GangSuper Bulky95% vlna, 5% viskóza

použitelné
vzorek
8 ok (~)
jehlice
jehlice neuvedena
klubko
80 m / 200 g

Hustší na gram. Pružná vlna místo syntetického materiálu: počítejte s pružnější tkaninou.

Polaris

DROPSSuper Bulky100% vlna

použitelné
vzorek
8 ok (~)
jehlice
12 mm
klubko
36 m / 100 g

Hustší na gram. Pružná vlna místo syntetického materiálu: počítejte s pružnější tkaninou.

BIG BAMBI

KatiaSuper Bulky100% polyester

použitelné
vzorek
7 ok (-1)
jehlice
12 mm
klubko
80 m / 200 g

Hustší na gram. 7 ok místo 8 — blízké, možná to vyjde. Doporučujeme uplést vzorek.

návody odpovídající této přízi (4)

úplná specifikace
značka
Hobbii
název
Udon
tloušťka příze
Super Bulky
zdroj kategorie
measured
štítek klubka
počet nití (ply)
materiál
80% akryl, 20% vlna
klubko
100 m / 200 g
vzorek
8 ok/11 řad @ 12 mm
údržba
superwash
země původu
cena
zatím není v databázi

Tloušťka příze se odvozuje ze vzorku, ne ze štítku výrobce — proto může příze označená jako „aran / worsted“ patřit u nás do kategorie Aran, zatímco „worsted“ od jiné značky spadne do DK. Knihovna: 1406 přízí · 42 značek · 135 bez vzorku · 276/1408 vzorků bez počtu řad.